Më mbaj mend (për 1 muaj)


Nuk kemi video për këtë këngë.

Asim Gashi - Martesa Jonë
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Martesa Jonë".
3. Video është e këngës "Martesa Jonë", por nuk këndohet nga Asim Gashi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Asim Gashi - Martesa Jonë Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Unplugged 2"

Komente

Asnjë Koment

01/04/2018

2018-04-01T17:15:15+01:00

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Martesa Jonë" kënduar nga Asim Gashi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.

Ky tekst është kërkuar 2 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
2

DËRGO TEKSTIN

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Këngë Kosovare. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

I: Qysh në vegj’li ne u deshëm
Njeni tjetrin përqafuem.
Zemrat tona kurr pa ia nda
Njena tjetrën dashurun
Ref.:
Martesa jonë është e lumtur
Kurorëzim i dashurisë.
O zemër këndo pa pushue
Kang’t e buk’ra të lumnisë.
Si andrrën ma të shtrenjtë
Dit’n e sotme dëshëru’m.
Zemrat tona kurr pa ia nda
Përherë njena tjetrën e kërkuen.
Ref.:
Martesa …
Qysh…Më Shumë Këngë Nga Asim Gashi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë