Më mbaj mend (për 1 muaj)

Asim Gashi - Djali Gemit Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


O djali gemit
doren ma heke
se une kam emrin
lule mos preke
se un kam emrin
lule mos preke

M'ke mdasht si moter
t'kam dasht si vlla e
jem rrit nej sofer
cysh don me u n'da e
jem rrit nej sofer
cysh don me u n'da e

Kur t'agon dita
dalim e rrim e
kur terret nata
dalim n'takime
kur terret nata
dalim n'takime

O malet t'shkreta
si kem kalue
mirrem me letra
s'kem me u harrue
mirrem me letra
s'kem me u harru


Ky tekst u dërgua nga BsAsim Gashi
Publikimi: 06/07/2020


Asim Gashi - Djali Gemit
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Djali Gemit".
3. Video është e këngës "Djali Gemit", por nuk këndohet nga Asim Gashi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Asim Gashi:


Komente 0