Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Astrit Rrenja

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  2
BIOGRAFIA: Astrit Rrenja është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo etno. Më datë 19 Janar 2017, Mery Gici publikon videoklipin "Ama Zemren", në bashkëpunim me Astrit Rrenja. Muzika e këngës u punua nga Alsked Rrenja, teksti u shkrua nga Sebastiana Brecani, ndërsa për orkestrimin u kujdes Alsked Rrenja. Më datë 2 Korrik 2019, Astrit Tirona publikon videoklipin "Aktore", në bashkëpunim me Miri Kamzes & Astrit Rrenjën. Teksti i këngës u shkrua nga Dritan Shtylla & Astrit Tirona, ndërsa orkestrimi u punua nga Alban Ari...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Mandi Xhambazi

Enver Ahmeti

Florian Tufallari

Ylber Franca

Fonci Nomja

Astrit Tirona

Geni Vesholli

Xhevdeti

Mentor Kollari

Shpetim Franca


Tags: Astrit Rrenja

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet