Astrit Stafai
Astrit Stafai

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


  • Vendlindja:
  • Prishtinë Kosovë
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë Kosovë
  • Mosha:
  • 42 Vjeç
  • Ditëlindja:
  • 16 Qershor 1980
  • Shenja e Horoskopit:
  • ♊ Binjaket

Biografia

BIOGRAFIA: Astrit Stafai është një autor këngësh dhe instrumentist i njohur. Astrit Stafai vjen nga Kosova dhe jeton në Prishtinë, njihet si kompozitr i madh. Ka pasur disa bashkpunime me disa këngëtarë mjaft të mëdhenj si: Gili, Blero etj. Në Qershor 2011, Blero merr pjesë në Top Fest 8 me këngën "Sonte Mos Qaj", në bashkëpunim me Astrit Stafa. Më datë 18 Qershor 2011, Blero publikon videoklipin "Summer Love", në bashkëpunim me Astrit Stafaj. Videoklipi u prodhua nga Asha. Me këtë këngë, Blero u paraqit në këto fes...

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje💿 Albume
Komente 0