A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Astrit Tirona

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4
BIOGRAFIA: Astrit Tirona është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo etno. Më datë 3 Qershor 2016, Astrit Tirona publikon videoklipin "Cfar Kerkon Ti Prej Meje". Më datë 2 Korrik 2019, Astrit Tirona publikon videoklipin "Aktore", në bashkëpunim me Miri Kamzes & Astrit Rrenjën. Teksti i këngës u shkrua nga Dritan Shtylla & Astrit Tirona, ndërsa orkestrimi u punua nga Alban Arifi....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Mandi Xhambazi

Astrit Rrenja

Mentor Kollari

Geni Vesholli

Lavdim Kasumaj

Fonci Nomja

Xhevdeti

Shpetim Franca

Enver Ahmeti

Florian Tufallari


Tags: Astrit Tirona

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019