A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Grupi Ata

Not Yet Rated

BIOGRAFIA: Grupi Ata is a group/singers. Në Janar 2003, Grupi Ata marrin pjesë në Nota Fest 2003 me këngën "Nje Kohe E Larget Na Ndan". Në Prill 2005, Ata marrin pjesë në Top Fest 2 me këngën "Maske E Dashurise". Në Prill 2006, Ata marrin pjesë në Top Fest 3 me këngën "Pritja", në bashkëpunim me Sevime Mustafa. Në Nëntor 2007, Ata marrin pjesë në Nota Fest 2007 me këngën "Ndarja". Në Nëntor 2008, Ata marrin pjesë në Nota Fest 2008 me këngën "S'mundem Pa Ty"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Gss

Power Rap

Dark Kings

2b

Psychos

P.E.Z

Lil G's

Zona

Crash-K

Te Tjeret


Tags: Ata, Grupi Ata

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019