Më mbaj mend (për 1 muaj)

Grupi Ata - Nje Kohe E Larget Na Ndan  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Pjesëmarrëse në

Nota Fest 2003

Komente

Asnjë Koment

01/01/2003

2002-12-31T23:00:00+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Nje Kohe E Larget Na Ndan" kënduar nga Grupi Ata.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Grupi Ata i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Grupi Ata:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet