Aten
Aten

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}Biografia

BIOGRAFIA: Aten është një grup artistësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo heavy metal. Zhanri: Death Metal Themeluar: 2011 Vendi: Tiranë ANËTARËT Enea Ziu - Guitar/Vocals Bes Mustafaj - Drums Baltion Radi - Bass/Production Atris Agora - Guitar Në vitin 2014, Aten publikojnë albumin "Horns Of Evil". Në vitin 2020, Aten publikojnë albumin "Stars". Më datë 30 Mars 2021, Aten publikojnë videoklipin "The Mark Of Death"....

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje💿 Albume
Komente 0