Më mbaj mend (për 1 muaj)

Aten - At Least Escape Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Suburban creatures, infecting minds
And leave a mess behind
They find a shelter in technology
Only plant misanthropy
Ideas that interfere
Inducting hate and fear...
A vision from your mind
Consumes, and makes you blind
Don't let them in
Just push the pain outside
Don't let them take your speech!
Just show them what you've got!
Don't let them take your sight!
At least escape...
And when they come to you
They'll suck your life
They will possess
and let you down
To create another urban machine
To mutilate another human being
To get you far from reallity
To create another urban machine
Aten
Publikimi: 01/06/2014


Aten - At Least Escape
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "At Least Escape".
3. Video është e këngës "At Least Escape", por nuk këndohet nga Aten.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Aten:


Komente 0