Më mbaj mend (për 1 muaj)

Aten - No Command Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


A never-ending suffering's waiting
And I must be ready
War is among gods
But I have to pay for that
Because I dared, 'cause I fought
Against all of them
Because I dared, 'cause I brought
The fire down to Earth
Because I gave, 'cause I brought
The forbidden light
against the will of gods
Half human, half god
A morbid creature
With no command
Destined to break the line
Between black and white
Between life and death
Morals and instict
A morbid creature
With no command
No command...
Build and destroy
Build and destroy
Destroy to be reborn
So we can destroy again
A morbid creature
With no command
No command...Nuk kemi video për këtë këngë.


Aten
Publikimi: 01/06/2014


Aten - No Command
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "No Command".
3. Video është e këngës "No Command", por nuk këndohet nga Aten.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Aten:


Komente 0