Më mbaj mend (për 1 muaj)

Aten - Shine As Aten Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.3 / Votuan:  3

When you set in western lightland
Earth is in darkness, as if in death
One sleeps in chambers, heads covered
one eye doesn't see another.
If they were robbed of their goods,
that are under their heads,
people wouldn't remark it
Every lion comes from its den
All serpents bite...

Earth brightens
when you dawn in lightland
When you shine as Aten of daytime
Aten!

So it begun the end of pagans
Dawn of all modern Gods
So you denied your origins
I deny your morallity
Aten
Publikimi: 18/06/2014


Aten - Shine As Aten
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Shine As Aten".
3. Video është e këngës "Shine As Aten", por nuk këndohet nga Aten.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Aten:


Komente 0