Më mbaj mend (për 1 muaj)

Aten - The Mark Of Death Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Destiny
Hidden in plain sight
Waiting to be robbed
But fallen in the hands of eyeless three
It cannot be stopped, It could be caught
Unless you’re god
Death
The ultimate companion
Will follow your lead
Insanity is your profound path
Towards divinity
And so is the silence

But beware of
The almighty lord Underground
May his throne be risen
Out of shadows
O Aides
Let thy name be blend
With darkness

Sacred is thy word
And thy black flame
Forged into the fires of creation
The darkest is the mark of death
Yet the brightest
Under the moonshine.

Death
The ultimate companion
Will follow your lead
The most precious jewel of them all
Omnipresent spirit of life.
Aten
Publikimi: 30/03/2021
Produksioni: Jamhouse Studio
Mix & Mastered: Baltion RadiAten - The Mark Of Death
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "The Mark Of Death".
3. Video është e këngës "The Mark Of Death", por nuk këndohet nga Aten.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Aten:


Komente 0