Atonbeatz
Atonbeatz
Atonbeatz
  • Emri i Vërtetë:
  • Arton Krasniqi:
  • Vendlindja:
  • Peje Kosovë
  • Mosha:
  • 25 Vjeç
  • Ditëlindja:
  • 30 Qershor 1997
  • Shenja e Horoskopit:
  • ♋ Gaforrja
{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


Këndon kryesisht: hip-hop
Atonbeatz është këngëtar, producent dhe autor këngësh. Arton Krasniqi, i lindur me datën 30.06.1997 në Peje i njohur me nofken (AtonBeatz)

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »Komente 0