Atris Agora
Atris Agora

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri Shqipëri

Biografia

BIOGRAFIA: Atris Agora është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo rock dhe heavy metal. Në vitin 2017, Atris Agora publikon albumin "Gjakmoçëm". Në vitin 2022, Atris Agora publikon albumin "The Infinite"....

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje💿 Albume
Komente 0