A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  2
BIOGRAFIA: AU Records is a popular label. Armata Ujqëve (AU) është emri i Grupit të repistave Nga Prizreni. Ky grup është formuar me 5 shtator 2009 nga repisti, producenti i njohur BiG WoLF A.k.a PsyChoPaTh. Nga kjo studio muzikore Au Records janë prodhuar shumë këngë të antarëve të këtij Grupi të cilët janë: BiG WoLF, BiG Night, BonSaTon, Baci's, P-Life, No-One, Lordy, Lonva, Dabesst, Lil G, DuriMash, Eagle Boy, Staid, Dossty, Knife'Man, Nori, Crazy Charli, Bardh'zi, dakki, Berat, etj. ...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Facebook

Profile

Add Official

Social Accounts


This Label's Members :: AU Records:

Big Wolf

Bonsaton

Dossty

Staid

Big Night

P-Life

Baci's

Durimash

Noliman


Tags: Au Records, Au, Armata Ujqve, Big Wolf

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019