Më mbaj mend (për 1 muaj)

Augustin Ukaj - Hoxhe Zogu Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


heeej o t'shtunen naten,
o shtunen naten heret ooo n'6 sahati
Oo n'at terr t'burgit o po t'thrret o xhanari
Ou cohu o Hoxh Zogu ou djal me u ba gati..eee
Eu cohu Hoxh Zogu Ooo djal po t'thrret Cani..iee
Ouu Hoxh Zogu oo ron n kam ish cue ee
Eu zot po qka ka mor Cana me mu ee
E pasha zotin Ooo un vet pe di ee
Oo e ka menen mor ore ku mem gri ee

Eee te mir metsh o ju shokt e mi ee
O per dynje sdo t'mshifni me sy ee
Jaau e lash sahatin o vjerr o n baski ee
O po pe qojn hoxhen o ne Qarshi ee
Ai shahadetit oo ja paska nis ee
O Xhelosh Rama koka dal tu ju pri ee
Hoxho skena me u merzit ee


Ky tekst u dërgua nga Flamur

Augustin Ukaj - Hoxhe Zogu
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Hoxhe Zogu".
3. Video është e këngës "Hoxhe Zogu", por nuk këndohet nga Augustin Ukaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Augustin Ukaj:


Komente 0