Më mbaj mend (për 1 muaj)

Augustin Uka & Bajrush Doda - Cka Ka Hasmi Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Çka ka hasmi qe u prish n'koke
Zoti ne qiell sot une jam ne toke

Ka pru tansa dhe ushtri
Don me bo Kosoven o hi e

Une kam kryq ne ball t'oxhakut
Tahir Meha po i thote plakut

Çfare po thu ti o plak
Na ka shkel shkau n'konak e

Ai po vjen me kange po knon
Do t'ja shtroj sofren n'barot e

Erdhi n'konak o mysafir e
Plumbin n'ball mikpritjen mire

Hajt Tahir le t'ushtoje fusha
Se s'ka vdek Shaban Polluzha

Hajt Tahir le t'ushtoje Sharri
Se s'ka vdek Xhem Gostivari

Hajt Tahir le t'ushtoje trija
Se s'ka vdek Ahmet Delija

??? Ahmeti s'ke vdek as ty
O po s'ju harron o
O nana Shqiptari o hej


Ky tekst u dërgua nga  teksteshkruesi

Augustin Uka & Bajrush Doda - Cka Ka Hasmi
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Cka Ka Hasmi".
3. Video është e këngës "Cka Ka Hasmi", por nuk këndohet nga Augustin Uka & Bajrush Doda.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Augustin Ukaj:


Komente 0