Më mbaj mend (për 1 muaj)

Augustin Ukaj - Kah Po Shkon Moj Dushe  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Kenge Popullore"

Komente

Asnjë Koment

11/07/2018

2018-07-11T21:38:27+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Kah Po Shkon Moj Dushe" kënduar nga Augustin Ukaj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Augustin Ukaj i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Augustin Ukaj:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet