Më mbaj mend (për 1 muaj)

Aulona Krasniqi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4
BIOGRAFIA: Aulona Krasniqi është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Në Qershor 2005, Aulona Krasniqi merr pjesë në Polifest Kids 2005 me këngën "Tym Vetem Tym"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Linesa Ukshini

Elmedina Morina

Flora Veliu

Erda Bullaku

Valeza Salihu

Vesa Morina

Diona Vishaj

Ejona Heda

Eriola Salihu

Tuana Bushi

Tags: Aulona Krasniqi


Komente mbi këtë artist