A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Ona Vasjari

Choose star rating

Rating:  4.4 / Votes cast:  18
  • Origin:
  • Vasjari (Gjirokastër) 
  • Residence:
  • Angli 
  • Age:
  • 30
  • Zodiac sign:
  • Akrepi ♏
BIOGRAFIA: Ona Vasjari is a popular singer of Southern Albania Traditional music. Ajo është një nga emrat më të rinj të muzikës, bija e muzikantit, Xhelo Vasjari. Ona është rritur me muzikën popullore, dhe si njohëse e mirë e saj, ajo ka punuar shumë me muzikën dhe tekstet e këngëve për të sjellë projekte të kuruara në detaj. Një nga bashkëpuntorët e saj më të afërt në realizimin e këngëve është Adi Hila. Më datë 6 Tetor 2017, Ona Vasjari publikon këngën e saj të parë të shoqëruar me videoklip "Nuk Je Lab". Muzika e këngës ...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Facebook

Profile

Youtube

Channel

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Rilinda Velaj

Vjollca Robelli

Florida Meshi

Marjeta Billo

Habibe Ostreni (Bibe)

Rezarta Smaja

Entela Zhula

Emmy

Ledi Vokshi

Albana Mesuli


Tags: Ona Vasjari, Aulona Vasjari, Ona

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019