Aurel Duro
Aurel Duro

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


  • Vendlindja:
  • Korçë Shqipëri
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri Shqipëri

Biografia

Aurel Duro është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo e lehtë.
Nuk ka akoma asnjë informacion...


>> Dërgo Biografinë >>
Lidhje» Dërgo Një Këngë »


Komente 0