Më mbaj mend (për 1 muaj)

Aurel Thellimi - Ajo Si Ajo  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  3

Pjesëmarrëse në

Kënga Magjike 2012

Komente

Asnjë Koment

28/10/2012

2012-10-28T22:47:16+00:00Ajo nuk me tregonte
Se ke ndjente se ke donte
Ajo si ajo
Jo nuk e di cfare do
Ai e linte vetem
Ndersa une e doja teper
Tani e vetme mbet ajo
Vetem s'mund te jetonte dot ajo
E doja me gjithe zemer sikur asnje tjeter
Ajo si ajo jo nuk e di cfare do
Ai e linte vetem ndersa une e doja teper
Tani kerkon t'me doj ajo
Vetem, sonte vetem eshte ajo

U be vone
Ti larg syrit dhe larg zemres me qendron
Tani eshte shume vone
Dimri i ftoht
I ka lagur zemrat tona eshte e kot
Tani eshte e kot
Sot u be vone
E larg syrit e larg zemres me qendron
Tani me qendron
Mos me kerko
Te doja tani jo

E doja me gjithe zemer sikur asnje tjeter
Ajo si ajo jo nuk e di cfare do
Ai e linte vetem ndersa une e doja teper
Tani kerkon t'me doj ajo
Vetem, sonte vetem eshte ajo

U be vone
Ti larg syrit dhe larg zemres me qendron
Tani eshte shume vone
Dimri i ftoht
I ka lagur zemrat tona eshte e kot
Tani eshte e kot
Sot u be vone
E larg syrit e larg zemres me qendron
Tani me qendron
Mos me kerko
Te doja tani jo

Tani jo
Tani jo
Tani jo
Tani jo


Ky tekst u dërgua nga  jonitekst
Më Shumë Këngë Nga Aurel Thellimi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet