Më mbaj mend (për 1 muaj)

Aurel - Leter Neper Shi Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Ne erresire dola ta gjeja
Letren neper shi
Ombrella hapur me mbulonte
Nategishtin ne sy.
Me ne fund ja dola mbane
E gjeta per cudi
Por nuk lexohej asnje shkronje
Nga ajo lageshti

ref...
Humba dhe kete kujtim te fundit nga ty
mbetem pa nam e nishan nga ajo dashuri
Shkruaj perseri te lutem merre nje flete
Me thuaj edhe njeher ato fjale qe ti kem perjet
Ashtu si ti e di vet

Nese me dergon kesaj here
Me thuaj ta di
Do mundohem qe ta ruaj si keto dy sy
Do rri do pres dite e nate
Ndoshta nuk shkon gjate
Dhe papritur nje moment dera do trokas

ref...
Humba dhe kete kujtim te fundit nga ty
mbetem pa nam e nishan nga ajo dashuri
Shkruaj perseri te lutem merre nje flete
Me thuaj edhe njeher ato fjale qe ti kem perjet
Ashtu si ti e di vet

Ne erresire dola ta gjeja
Letren neper shiNuk kemi video për këtë këngë.


Aurel Amzai
Publikimi: 03/09/2007
Festivali: Nota Fest 2008


Aurel - Leter Neper Shi
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Leter Neper Shi".
3. Video është e këngës "Leter Neper Shi", por nuk këndohet nga Aurel.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Aurel Amzai:


Komente 0