Më mbaj mend (për 1 muaj)

Aurela Gaçe

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  734
 • Vendlindja:
 • Llakatund, Vlore 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Shqipëri 
 • Mosha:
 • 45 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Peshorja ♎
BIOGRAFIA: Aurela Gaçe është një këngëtare shumë e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop dhe popullore vlonjate. Zoti i dha një dhuratë të çmuar, talentin për të kënduar. Ajo shpreson të arrijë shpirtrat e të tjerëve duke ndarë këtë dhuratë. Këngëtarja shqiptare Aurela Gaçe ka filluar të këndojë që në moshën 4 vjeç e gjysmë në Festivalin e Fëmijëve në qytetin e saj Vlorë. Aty edhe ka spikatur talenti i saj, që do të shpalosej më tej gjatë gjithë fëmijërisë me evente muzikore, ku edhe ka fituar mjaft çmime. Për Aurelën shkolla ka qenë vendi i marrjes së dije...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Motra e

Blerta Gaçe

Kunata e

John Van Ride

Pjesëmarrëse në

Eurovision

Kunata e

Gerta Mahmutaj

Profili

Facebook

Profili

Twitter

Faqja

Zyrtare

Instagrami

Zyrtar

Kanali

Youtube

Komente

8 🔥Paraprakisht (2012)

Mu Thane Syte (2008)

Tundu Bejke (2001)

Superxhiro (2001)

The Best (2000)

Çile Zemrën (1998)


  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Kartolina (16)

9
9
2
2
4
2
12
8
28
0
0
5
1
2
1
0

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY


Artistë Të Ngjashëm:

Artiola Toska

Ledina Çelo

Ava Max

Orinda Huta

Anxhela Peristeri

Anita Take

Elsa Lila

Alberie Hadergjonaj

Anjeza Shahini

Irma Libohova

Tags: Aurela Gaçe, Aurela Gace, Aurela Gaqe, Vlora


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet