A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Aurela Gace Feat. Dr.Flori & Marseli

Origjinale ➡ The Original

 Shqip ➡  Anglisht
Not Yet Rated

Translate A Song »

More Translations »

Translated by: dj_arber


Origjinale

aaaa` (4x)

AureLa:
Nuk jam, as e trent e tranuar,
kujdes, injektohem në gjak .
Nuk kam rregullore të shkruar
në çdo kohë, do të jem..
Kjo që jam .

MarseL:
Ja ku po vjen ajo, toka ka tërmet,
Eksplozivi shpërthen .
Unë jam këtu dhe po ta them,
Je gjigande në skenë .

Reff:
Mbamëni.. Amani..
Nuk mund të ndal, .
Mbamëni.. Amani..

Mbamëni.. Amani..
Kufii nuk kam .
Mbamëni.. Amani`iii .

Dr.Florii:
Muzika ndezii Club`in
E vendi është shum flakë .
Naçut janë shumë high,
e femnat janë shum HoT .
Tërmeti është 8ballë,
e sekondi nuk bën Klak .
Efekti është se AG,
Pa pirë të bën ty Tap, Tap .

AureLa:
E`e AG, unë jam OrigjinaLi,
Nuk pres, jam dimensioni i lirë . (haa`)
Se Sa lart, ndihet adrenalina
Jetoj momentin si të vijë .

MarseL:
Ja ku po vjen ajo, toka ka tërmet,
Eksplozivi shpërthen .
Unë jam këty dhe po ta them,
Je gjigande në skenë .

Reff:
Mbamëni.. Amani..
Nuk mund të ndal .
Mbamëni.. Amani.. (haaa`)

Mbamëni.. Amani..
Kufii nuk kam .
Mbamëni.. Amani`iii .

Dr.Florii:
Muzika ndezii Club`in
E vendi është shum flakë .
Naçut janë shumë high,
e femnat janë shum HoT .
Tërmeti është 8ballë,
e sekondi nuk bën Klak .
Efekti është se AG,
Pa pirë të bën ty Tap, Tap .

aaaa` (4x)

Reff: 2x
Mbamëni.. Amani..
Nuk mund të ndal .
Mbamëni.. Amani..

Mbamëni.. Amani..
Kufii nuk kam .
Mbamëni.. Amani`iii .


The Original

aaaaa (4x)

Aurela:
Im not crazy or insane,
be carefull,i penetrate your blood
I havent got a written regulation
every time,i will be...
The one I am

Marsel:
Look there she comes, the earth shakes
There`s an explosion
I`m here and im saying it,
Your a giant on scene

Ref:
Hold me...Please
I can`t stop
Hold me...Please

Hold me...Please
Im limitless
Hold me...Please

Dr. Flori:
The music ignites the Club
The place`s on fire
The guys are high
and the girls are really hot
The earthquake is 8 scale
We dont lose any time
The effect is that AG
Without drinking gets you drunk,drunk

Aurela:
Hey hey AG,im the Original
I don`t wait,im a new dimension. (haa)
How high that the adrenaline is felt
I live the moment how it comes

Marsel:
Look there she comes, the earth shakes
There`s an explosion
I`m here and im saying it,
Your a giant on scene

Ref:
Hold me...Please
I can`t stop
Hold me...Please

Hold me...Please
Im limitless
Hold me...Please

Dr. Flori:
The music ignites the Club
The place`s on fire
The guys are high
and the girls are really hot
The earthquake is 8 scale
We dont lose any time
The effect is that AG
Without drinking gets you drunk,drunk

aaaa (4x)

Ref:2X
Hold me...Please
I can`t stop
Hold me...Please

Hold me...Please
Im limitless
Hold me...Pleaseee

Edit Translation
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019