Më mbaj mend (për 1 muaj)

Aurela Gaçe Urim Special Kreshës Për Ditëlindje

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
[05-09-2015]
Këngëtarja Aurela Gaçe siç e dimë të gjithë në vitin 2011 lansoi një bashkpunim shumë të suksesshëm me reperin MC Kresha, "Ca$h", ishte kënga e cila i bëri bashk ata duke krijuar kështu edhe një miqëse kolegësh.

Sç e dimë të gjithë sot MC Kresha festoi ditëlindjen dhe me këtë rast arriti të marrë shumë urime nga kolegë të tij. Aurela Gaçe është njëra ndër to e cila i ka bërë një urim specila e gjithashtu edhe Lyrical Son sot ka postuar një foto në Instagram ku i ka uruar ditëlindjen.

Ja se cili ka qenë urimi i Aurela Gaçes:

"Gezuar ditelindjen Mc Kresha. Edhe 100 vite te tjera.
Packa se bashke njihemi pak, ne kemi nje bashkpunim. Kengen Cash.
Nga menyra SI je sjelle me mua, me ka bere te kuptoj se je njeri. (sot eshte e rralle te takojme njerez, sepse shumica ne muzike ndihen mbi njerezit)
Plus, une t'u drejtova per bashkpunim sepse je shume I vertete ne ato cfare shkRuan ne kenget e Tua.
Respekt maksimal
Edhe 100"
 (B.A/Teksteshqip.Com)Komente 0