Më mbaj mend (për 1 muaj)


Aurela Gaçe “Zbulon” Një Sekret

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2 / Votuan:  1
[17-09-2015]
Këngëtarja e mirënjohur nga Shqipëria, Aurela Gaçe, jo rrallë herë na bënë të qeshim me batutat që vetëm ajo dinë të na i thotë.

Se fundmi, ajo na ka treguar se çfarë sekreti ka zbuluar, shkruan Indeksonline.

“Kam gjetur sekretin. Sapo e shkriva buken me djathe qe hengra mbreme naten... Dhe kete pune bej perdite . Diten jam njeriu qe DUHET te jem, naten jam njeriu qe DUA TE JEM. Kur u bera SI zhapik PA pike tuli , me thoshin cfare ke? S'je mire? E shkreta thoshin, kushedi cfare jete Ben. Une nderkohe ushqehesha dhe beja regjimin e nje sportisteje. Kur Kisha vertete hall e s'beja dot stervitje, me thoshin, ke shtuar peshe, Mos je shtatezane? Mos ha, mbaje pak( nderkohe askush nuk me pyeste a Isha mire me shendet) .... Hip se te vrava, zbrit se te vrava. Keshtu qe SI njeri I mire qe jam, po bej ate qe me behet. JETOJ.”, ka shkruar këngëtarja në mbishkrimin e fotos.
 (Indeksonline)Komente mbi këtë artikull