Aurela Gaçe

Sa Vjet Mbushi Aurela Gaçe?

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[16-10-2015]
Këngëtarja Aurela Gaçe feston sot ditëlindjen e saj, dhe me këtë rast ajo ka marrë shumë urime të veçanta nga shumë miq të saj.

Ndonëse e filloi karrierën e saj në moshë shumë të vogël, që kur ka qenë 4 vjeçe, e ndërsa tani ajo është një ndër këngëtaret e cila ka lënë gjurmë me hitet e saj ndër vite.

Ka qenë pikërisht koleg'ja e saj Rozana radi ajo që ka vendosur të postojë një foto të Aurelës në Instagram së bashku me një urim dhe ta etiketojë.

Rozana e ka uruar Aurelën për ditëlindjen dhe për moshën 41 vjeç që ajo mbush sot!
 (B.A/Teksteshqip.Com)

Sa Vjet Mbushi Aurela Gaçe?


Komente 0