Më mbaj mend (për 1 muaj)

Aurela: “Nuk I Kam Bërë Buzët Operacion Plastik”

Nuk ka akoma asnjë votë

[24-12-2014]
Pas lajmit se edhe këngëtarja Aurela Gace ka ndërhyrje estetike tek buzet e saj, ka ardhur menjëherë i saj.Ajo ka postuar një fotografi në faqen e saj zyrtare në ‘Facebook’ ku shihen dy foto të bashkuara, njërën e realizuar në vitin 1995 kurse tjetrën para disa dite. Nga kjo foto kuptohet se ky lajm është i rremë dhe buzët e Aurelës nuk janë ndryshuar.
 (Indeksonline)Komente 0