Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Aurela Gaçe - Fama

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Fama".
3. Video është e këngës "Fama", por nuk këndohet nga Aurela Gaçe.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Aurela Gaçe - Fama  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Superxhiro"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2001

2001-11-30T23:00:00+00:00(2 here)
Fama vjen zakonisht
Tek ata qe mendojne tjeter gje

(2 here)
Zakonisht fama vjen
Tek ata qe mendojne tjeter gje

(2 here)
Fama vjen zakonisht
Tek ata qe mendojne tjeter gje

(2 here)
Zakonisht fama vjen
Tek ata qe mendojne tjeter gje

Oooooooo, fama
fama vjen veç ku do ajo
Oooooooo, fama,
fama s'vjen sa here e erkojme
Â… e erkojme, e erkojme, e erkojme

Te gjithe duam te behemi te famshem
Edhe une, edhe ti
Edhe ai qe rri e pret te behet i famshem

A doni te beheni te famshem? Po
Por a e keni vene re qe fama shkon
ku i do qejfi?
Prandaj eshte me mire te mos mendoni per te
Sepse ajo vjen zakonisht
tek ata qe mendojne per tjeter gje

Fama vjen veç ku do ajo
Fama s'vjen sa here e erkojne


Më Shumë Këngë Nga Aurela Gaçe:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet