Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Aurid Gjini

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
  • Vendlindja:
  • Lezhë 
  • Mosha:
  • 29 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Shigjetari ♐
BIOGRAFIA: Aurid Gjini është një autor këngësh i njohur. Aurid Gjini është autor këngësh, dhe producent i njohur për publikun si DjR Beatz, artistët te cilët kanë punuar me të janë: Çartani, Stine, Don Phenom, Stresi, Besart kallaku, Seven Saraqi, Cozman, Mimoza Shkodra,Melinda Ademi, Skerdi, Getinjo. Prodhuesi i disa hiteve në tregun tonë muzikor: 18 Nëntor 2011 Stresi ft Pakufijt ft Many & Samy - Bad Boys in Town 16 Gusht 2014 Stresi - My Queen 4 Prill 2015 Stine - WTF ft Xhero 19 Maj...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

Artistë Të Ngjashëm:

Arjon Gjini

Vani Rushiti

Besar Likaj

Edlir Begolli

Valter Beqo

Faruk Banjska

Granit Gashi

Dastid Latifi

Vigan Sulejmani

Adis Ismaili

Tags: Aurid Gjini, Djr Beatz


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet