A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Aurora Balaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  9
  • Jeton dhe vepron në :
  • Zvicër 
  • Mosha:
  • 18 Vjeç
BIOGRAFIA: Aurora Balaj është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Jeton në Zvicër por nuk e ka harruar gjuhën dhe këngën shqipe. Ajo është një talent që një ditë do të ëjë emër të madh. Madje me vendlindjenë është e lidhur me këngën. Ajo ka marrë pjesëm në festivalin i Cicerimat buzë Ibrit 2014 ku ka marrë çmimin për paraqitje më të mirë në skenë. Në Korrik 2014, Aurora Balaj merr pjesë në Kosova Fest Kids 2014 me këngën "Vendi Im"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Edonisa Kelmendi

Gjeraldina Gashi

Vivian Kokeri

Pranvera Ismaili

Kristiana Veshaj

Vesa Hamdiu

Blerona Hajdini

Sara Mulliqi

Eda Maliqi

Erblina Bejta


Tags: Aurora Balaj

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019