A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Aurora Kapo

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  17
  • Vendlindja:
  • Rovigo 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
  • Mosha:
  • 18 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Akrepi ♏
BIOGRAFIA: Aurora Kapo është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Aurora kapo eshte nje kengetare e cila e ka nisur karrieren e saj qe ne moshen 5-6 vjecare ne "Perralle me Pirate" 2008. Ajo vazhdoi karrieren e saj ne festivalin e Shkodres per here te pare ne vitin 2008 dhe u vleresua me cmimin e interpretimit me kengen titulluar "Pinoku". Ne qytetin e saj te Durresit ajo mori pjesë ne "Tingujt e Adriatikut" ose "Valet e Adriatikut" dhe u vleresua per te marre pjese ne "Zlatna pahulja - Rožaje" ne Male te Zi...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Pjesëmarrëse në

Gjeniu I Vogel

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Djellona Krasniqi

Anika Berisha

Salije Bajrami

Xhesika Pengili

Albana Berisha

Melissa Magnanelli

Lorina Dula

Arbnora Rexhepi

Sijeta Hoti

Ilva Latifi


Tags: Aurora Kapo

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019