Më mbaj mend (për 1 muaj)

Aurora - Sexy Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Trupin tënde kur e kujtoj
ndihem keq, vetveten time e ngushlloj
me shiqon ti , vazhdimisht me provokon
deshiron ti, hormonet e mia ti ngacmon
noooo
me lejo te lutem
te ofrohem veç njeher
te ndjej trupin tënde nga puthjet e tua te vdes
me lejo te lutem
unë sjam cmend ti s'më kupton
unë vërtetë te dua
ty te kam një obsedion
ooooooooo you are so sexyyyyyyy

Sa interesant a a te duket tyyyy
sa shumë me plas, kur me dhe buzen ti baby
ti me more, mua ne pasion
me pëlqen ti, si me mundon me mundon

sexy je ti aaaaaa
për ty ndjej dhe dashuri ooo
sa me pëlqen ti aaaaaa
sa e ëmbël je tii sa e ëmbël je tiNuk kemi video për këtë këngë.


Aurora
Publikimi: 28/09/2011


Aurora - Sexy
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sexy".
3. Video është e këngës "Sexy", por nuk këndohet nga Aurora.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Aurora:


Komente 0