Më mbaj mend (për 1 muaj)

Aurora - Universal Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


te kaj te amo qielli fillon te kenndoj,me ate kendon motera.
sinjorita sa me perlen je shpirti une je je sinjorit sa shume kam malle per ty o shpirt po qaj.Sinjorita mamita me lejo te dua e ndo nje here e ndonje here baby per here sinjorita sa me pelqen shpirti une je je sinjorita sa shume kam malle per ty per ty o shpirt po qaj sinojrita mamita me lejo te dua edhe nje here edhe nje here baby per here.A gjes mora honly per ti nuk me leh, ti nuk me shikon sa shume me lendonnnnn. eja,eja,ejaaaaa, eja,eja,eja eja eja eja eja eja eja eja eja eja eja hauuuu aaaaaaaaauuuuuu hej baby eja te une eja te une mos me le pa gjume dua te jeshe dua te jeshe dua te jeshe me muuu.Aurora aj gent tu thazent sent ta bent a e dine qe ne kosove e ne shqiperi e ne tere maqedonin tane shqiptarine aurora eshte emer i madhe krejt e dine.


Ky tekst u dërgua nga  hanifeAurora
Publikimi: 03/12/2008


Aurora - Universal
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Universal".
3. Video është e këngës "Universal", por nuk këndohet nga Aurora.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Aurora:


Komente 0