Më mbaj mend (për 1 muaj)

Aurora - Mihane Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  39

nanananana
nanananana
nanananana na
ouh
i got a love te duam ty ouh
i got a love te duam ty
mihane nihane
te duam ty

pse ti mua me ke thye
nu mundem pa ty
nuk e din o shpirtin sa te duan ty

mori mihane kqyr qka na bane
kam rra mhall me ty
sa shume ti mua me ki thy
yeah yeah
me ke thy

mori hane
mori hane

?mke hi ne gole? mihane
i got a love ...
mihane mihane te duam ty


Ky tekst u dërgua nga LinditaAurora
Renditja: Top 200
Publikimi: 05/06/2012


Aurora - Mihane
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mihane".
3. Video është e këngës "Mihane", por nuk këndohet nga Aurora.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Aurora:


Komente 0