Më mbaj mend (për 1 muaj)

Aurora - Meli Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7

MELI MELI HO HO
MELI MELI HO HO
MELI MELI HO HO
MELI MELI HO HO
MELI MELI HOO
E MIRA TI JE
MELI MELI HO
E IMJA TI JE
MELI MELI HOO
E MIRA TI JE
MELI MELI HO
E IMJA TI JE

MELI QA BONE
KU SHKOVE U LARGOVE
1-MOMENT DUA TA THEM
JE TI O MELI JEM

MELI MELI HOO
E MIRA TI JE
MELI MELI HO
E IMJA TI JE
MELI MELI HOO
E MIRA TI JE
MELI MELI HO
E IMJA TI JE

SA MIR PO LUN
SA MIR PO KXEN
LUJE TI BELINN
HAJDE MELI JEM
SA MIR PO LUN
SA MIR PO KXEN
LUJE TI BELINN
HAJDE MELI JEM

MELIIIIIIIIIIIIII
OH OHHHH
MELI HO
MELI MELI
MELI MELI
OH MELI
MELI MELI HOO
E MIRA TI JE
MELI MELI HO
E IMJA TI JE

MELE MELE
MELE MEL I LIKE YOUR BODY

MELI MELI HOO
E MIRA TI JE
MELI MELI HO
E IMJA TI JE


Ky tekst u dërgua nga  leli2013Aurora
Renditja: Top 200
Publikimi: 05/02/2014


Aurora - Meli
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Meli".
3. Video është e këngës "Meli", por nuk këndohet nga Aurora.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Aurora:


Komente 0