Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ava Max

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  112
 • Emri i Vërtetë:
 • Amanda Ava Koci
 • Vendlindja:
 • Milwaukee, Wisconsin 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Angli 
 • Mosha:
 • 26 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Ujori ♒
BIOGRAFIA: Ava Max është një këngëtare shumë e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Amanda Ava Koci është vajza me prejardhje nga Saranda, e cila me nofkën Ava Max ka arritur që të depërtojë në tregun ndërkombëtar të muzikës. Amanda Ava Koci është e lindur nga prindër shqiptarë, të cilët ishin emigrantë nga Saranda në Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Ava Max e nisi karrierën e saj në ShBA, teksa tani e vazhdon në Londër – vendin ku familja e saj është shpërngulur prej kohësh. Sot ajo është një prej këngëtareve të reja më të suks...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Profili

Twitter

Faqja

Zyrtare

Kanali

Youtube

Komente

4 🔥Heaven & Hell (2020)


  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Kartolina (9)

11
22
17
7
13
14
23
12
10

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY


Artistë Të Ngjashëm:

Dua Lipa

Argjentina Ramosaj

Adelina Berisha

Arilena Ara

Beatrix Ramosaj

Elhaida Dani

Samanta Karavella

Kejsi Tola

Dhurata Ahmetaj

Klea Huta

Tags: Ava Max, Amanda Ava Koci, Amanda Koci, Ava Koci


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet