Më mbaj mend (për 1 muaj)

Avaxus

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  4
  • Emri i Vërtetë:
  • Lorenc Aliaj
  • Vendlindja:
  • Ballsh 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
BIOGRAFIA: Avaxus është një dj, autor këngësh dhe producent i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo dance. Nder kenget qe jane punuar nga Avaxus (Lorenc Aliaj) jane: "CIKA CIKA"(ARDIAN BUJUPI & XHENSILA MYRTEZAJ); Ardian Bujupi X Capital T - ANDIAMO ;Ardian Bujupi & Dalool - Na jena njo ; Dalool ft. Ardian Bujupi - Te Du Krejt ; Ardian Bujupi & Dalool - E embel ; Ardian Bujupi - ARIGATO ; Yll Limani - Prej se jena nda ; Butrint Imeri - Alea ; Alban Skenderaj - Lea ; Alban Skenderaj ft. Young Zerka - Deja Vu ; Alban Skenderaj ft. Mc Kresha - Ping Pong ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Komente

Asnjë Koment

    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Avaxus, Lorenc Aliaj

Komente 0