Avdi Latifi
Avdi Latifi

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}Biografia

BIOGRAFIA: Avdi Latifi është një këngëtar dhe autor këngësh i njohur. Në Janar 2016, Avdi Latifi merr pjesë në Flaka E Janarit 2016 me këngën "Kenge Per Agim Ramadanin"....

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje
Komente 0