Avdush Krosa
Avdush Krosa

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}Biografia

BIOGRAFIA: Avdush Krosa është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo ilahi. Më datë 23 Dhjetor 2016, Avdush Krosa publikon videoklipin "Andërr Du Me T'pa". Më datë 31 Maj 2019, Avdush Krosa publikon videoklipin "E Xhuma". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Fatmir Muja....

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje
Komente 0