Më mbaj mend (për 1 muaj)

Avdush Krosa - O Alla Un Te Kam Ty Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.3 / Votuan:  3

-O Allah unë të kam ty Allahu Allah
-Veq për ty me lotojnë këta sy Allahu Allah
-Me dhe mua shumë mirësi Allahu Allah
-Ja Allah unë këtë ta di Allahu Allah
-Me bëre mua sod njeri Allahu Allah
-Isha krejt pa dijeni allahu allah

-Hasbi rabbi xhalAll-llah All-llahu All-llah

-Ma fi kalbi gajrullahi All-llahu All-llah

-O Allah ti ke meritë Allahu Allah
-Që u ktheva prej terri në dritë Allahu Allah
-SHpresa mua më shohin sytë Allahu Allah
-Vetës sime i dhe kulturë Allahu Allah
-Zemra ime u qel si mur Allahu Allah
-SHpirtit tim i fale nur Allahu Allah

-Hasbi rabbi xhalAll-llah All-llahu All-llah

-Ma fi kalbi gajrullahi All-llahu All-llah

-O Allah ti këtë ta dish Allahu Allah
-Në rrugën tënde gjithë do të rri Allahu Allah
-Bindja në ty më është ardhmëri Allahu Allah
-Ja allah një gjë kërkoj Allahu Allah
-Faljen tënde ta arrij Allahu Allah
-XHenetin unë ta shijoj Allahu Allah

-Hasbi rabbi xhalAll-llah All-llahu All-llah

-Ma fi kalbi gajrullahi All-llahu All-llah


Ky tekst u dërgua nga Tina

Avdush Krosa - O Alla Un Te Kam Ty
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "O Alla Un Te Kam Ty".
3. Video është e këngës "O Alla Un Te Kam Ty", por nuk këndohet nga Avdush Krosa.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Avdush Krosa:


Komente 0