Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Abdyl Morina

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5
  • Vendlindja:
  • Prishtinë 
  • Mosha:
  • 16 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Akrepi ♏
BIOGRAFIA: Abdyl Morina është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop dhe për fëmijë/junior. Synimi i jetes se tij ka qen te behet aktor dhe profesor i historis. Nje hobi i tij ka qen kitarja te cilen e ka mesuar per 4 vite me rradh. Abdyl Morina gjithmon ka deshiruar ta therrasin kengetar te medhejn qe te bej duete me ta. Babai i Abdyl Morines eshte Jahir Morina. Më datë 14 Janar 2012, Abdyl Morina publikon videoklipin "Llapi". Më datë 10 Tetor 2012, Avdyl Morina publikon videoklipin "Muziken E Perjetoj". Më datë 6 Janar 2015, ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Dario Zela

Albion Rexhaj

Marko Strazimiri

Art Hajredini

Sokol Thaqi

Loni Haklaj

Flamur Plakaj

Arlind Lamaxhema

Emin Aliu

Devcha


Tags: Abdyl Morina, Abdo, Avdyl Morina, Dyli

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet