Më mbaj mend (për 1 muaj)


Avdyl Mziu & Vezire Gashi - Mos Trazo Plagën E Vjetër
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mos Trazo Plagën E Vjetër".
3. Video është e këngës "Mos Trazo Plagën E Vjetër", por nuk këndohet nga Avdyl Mziu & Vezire Gashi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Avdyl Mziu & Vezire Gashi - Mos Trazo Plagën E Vjetër  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Live 2010"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2010

2010-11-30T23:00:00+00:00Qenke gjarper helm i zi
Se premtove dashuri
Qenke gjarper helm i zi
Se premtove dashuri
Deshte zemren me ma marr
Që t’largohesh hiq pa fjal
O deshte zemren me ma marr
Që t’largohesh hiq pa fjal
2x
Mos trazo plagën e vjeter
M’le rahat tash duj nje tjeter
Mos trazo plagën në zemer
Shko tash dashuro një tjeteer

Qenke gjarper helm i zi
Se premtove dashuri
Qenke gjarper helm i zi
Se premtove dashuri
Deshte zemren me ma marr
Që t’largohesh hiq pa fjal
O deshte zemren me ma marr
Që t’largohesh hiq pa fjal
2x
Mos trazo plagën e vjeter
M’le rahat tash duj nje tjeter
Mos trazo plagën në zemer
Shko tash dashuro një tjeteer


Më Shumë Këngë Nga Avdyl Mziu:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë