Më mbaj mend (për 1 muaj)

Aventurat E Julit

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  3
  • Emri i Vërtetë:
  • Juljan Lala
BIOGRAFIA: Aventurat E Julit është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 12 Prill 2021, Mevli & Juli publikojnë videoklipin "Dashnia". Muzika e këngës u punua nga Stine & Grazia, ndërsa teksti u shkrua nga Stine, Grazia & Aventurat E Julit. Më datë 13 Maj 2021, Stine, Mevli, Grazia & Juli publikojnë videoklipin "Jena One". Teksti i këngës u shkrua nga Stine & Grazia, ndërsa orkestrimi u punua nga Stine. Produksioni audio u realizua nga Stine....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Instagrami

Zyrtar

Komente

Asnjë Koment

    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Aventurat E Julit, Perputhen, Juljan Lala

Komente 0