Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Avni Mehmeti

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  2
BIOGRAFIA: Avni Mehmeti është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne. Në Maj 2008, Avni Mehmeti merr pjesë në Top Fest 5 me këngën "Sa Me Mungon". Më datë 14 Korrik 2012, Ylber Aliu publikon videoklipin "Une Me Ty Jetoj", në bashkëpunim me Avni Mehmeti....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Labinot Alshiqi

Librond Musliu

Valmir Shala

Agron Pefqeli

Arif Murati

Lumni Tershana

Behxhet Zeka

Duchi

Yll Sufaj

Sead Asllani

Tags: Avni Mehmeti


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet