Më mbaj mend (për 1 muaj)

Avni Mehmeti - Me Sy Të Përlotur Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Në rrug do t'takohemi serisht nje dite
un afer saj dhe ti afer tij
lotet do rrjedhin befas pa prit
e zemrat do ndalen perseri

me sy te perlotur do te shikoj
kjo dashuri na iku e shkoi

(Ref 2x)
T'shikoj ne sy eren tende e ndjej
e imja sje ngrohtesi tek ty zgjej
kte dhimbje dot me nuk mund ta duroj
per ne te dy tani gjithqka mbaroi

Shikimin ne qast nga ti do ta kthej
nje buzeqeshje do ta rrembej
do t'dua te hidhem ne perqafim
e di skam te drejte o shpirti im

me sy te perlotur do te shikoj
kjo dashuri na iku e shkoi

(Ref 2x)
T'shikoj ne sy eren tende e ndjej
e imja sje ngrohtesi tek ty zgjej
kte dhimbje dot me nuk mund ta duroj
per ne te dy tani gjithqka mbaroiPublikimi: 10/01/2011


Më Shumë Këngë Nga Avni Mehmeti:


Komente 0


Avni Mehmeti - Me Sy Të Përlotur
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Me Sy Të Përlotur".
3. Video është e këngës "Me Sy Të Përlotur", por nuk këndohet nga Avni Mehmeti.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.