Më mbaj mend (për 1 muaj)

Avni Metalia

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: Avni Metalia është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore rapsodike. Më datë 17 Dhjetor 2016, Musa Dauti & Avni Metalia publikojnë videoklipin "Poetit Xhevdet Ahmati". Më datë 26 Mars 2020, Perparim Brati & Avni Metalia publikojnë videoklipin "Kenge Per Termetin". Më datë 12 Maj 2020, Perparim Brati, Avni Metalia & Hysni Metalia publikojnë videoklipin "Këngë Per Dëshmorin Qamil Metalia"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Profili

Facebook

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Sulejman Memishi

Haxhi Prenku

Nikoll Demaj

Ali Grabovci

Adem Osaj

Syle Mahalla

Bardhec Hajdaraj

Vitor Dushi

Rrahman Pagarusha

Daim Zeqiri

Tags: Avni Metalia, Avdi Metalia


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet