Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Avni Mula - Agime Shqiptare  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

03/04/2015

2015-04-03T14:46:23+00:00Mbi bjeshket e nalta po agon
dhe rrezja e diellit po ndricon
Mbi toke arbnore sot kudo
Moj zemer plot gaz kendo

O ju agime shqiptare githe freski
Mbi fushat tona zbadhi pergjithmon
po qesh natyra mbuluar plot hijeshi
e bashke me ta po qesh dhe zemra jone

Dielli porsi ar vendin e ndricon
Trualli im shqiptar me gjalleron
me ben krenar
sa jam krenar, sa jam krenar


Më Shumë Këngë Nga Avni Mula:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet