TEKSTESHQIP

Avni Nebiu
Muaji Ramazan
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Muaji Ramazan" kënduar nga Avni Nebiu.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Më datë 1 Maj 2020, Avni Nebiu publikon videoklipin "Muaji Ramazan". Muzika e këngës u punua nga Ylber Aliu.